Satış Eğitimi CODE (Satış Senaryoları Uygulamalı. Gerçek Satış Deneyimleri)

CODE Profesyonel Satış Eğitimi Paketleri

CODE Satış Eğitimleri Neden Çok Etkin ?

  • Satış Eğitimleri, Ürün Odaklı Değildir. Müşteri Odaklıdır. “Bizim Ürünümüz İyi” Satış şeklinden “Müşteri Neden Satın Alır? Ondan Bahsederim.”Şeklindeki satışa çevrilmiş sunumlar içerir.
  • Satış Eğitimleri Modüler olarak sektöre ve ekiplerinizin yapısına göre özelleştirilir. Aynı eğitim kesinlikle ikinci kez verilmez. Tüm örnekler; sizin şirketiniz ve sizin müşteriniz üzerine verilir.
  • Genel olarak uygulanan standart tek yönlü satış eğitimlerinden farkı uygulamalar ile katılımcılar ile interaktif bir süreç yaratması, her gün yaşanan müşteri dialoglarının eğitim içerisinde gündeme getirilerek, profesyoneller gözetiminde çözümlerin aranmasını sağlamaktadır.
  • Eğitim sonrası gerçekleştirilen değerlendirmeler ve satış geliştirme tavsiye raporu mutlaka tarafınıza sunulur. Kurum – Satış Ekibi – Müşteri – Pazar üzerine olan rapor, profesyonel satış geliştirme şirketi tarafından hazırlanan bu rapor eşsiz bir üçüncü profesyonel gözden gelen bir satış geliştirme kaynağı olmaktadır.

CODE Satış Eğitimleri, Code Satış Mühendisliği Satış Geliştirme Sistemlerinin, en etkili ve en kısa sürede sonuç veren hizmet gurubunu oluşturmaktadır.

 

“Başarısız bir satış görüşmesinde, esas harcanan satış temsilcisinin benzin masrafı ve bir günlük maliyeti değil, satış yapılması muhtemel bir potansiyel müşterinin harcanmasıdır. Ve hiçbir şirket uzun süre bu harcama kaleminin altından kalkamaz.” A.Bahadır Yener (CODSatış Mühendisliği Limited Managing Partner)

 

Türkiye’nin İlk Satış Geliştirme Şirketinden Alından Satış Eğitimleri, Eğitim Öncesi Deneyimleri, Sonrası Değerlendirmeleri ile Satış Eğitimi Ötesinde bir satış geliştirme projesidir.

CODE Satış Eğitimi Garantisi

Bu Satış Eğitimleri, Karşılığını Daha İlk Satış Görüşmesinde Verecektir.

Code Satış Eğitimi, Uluslararası kabul edilmiş içerikleri ve etkinliğe odaklı özel uygulama ve yöntemleri ile katılımcılara psikolojik bir hayat deneyimi yaşatmak üzere kurgulanmıştır.

 

Sırası ile Satış Eğitimi Ana Süreçleri ve Yöntemlerini inceleyecek olursak;

Özel Yönetim Mesajı: Eğitim öncesi şirket yöneticileri ile bir araya gelinerek, eğitim içerisine yerleştirilecek özel mesajların alınması ve bunların eğitim içerisinde ekibe veriliyor olması,

Özel Kurgu: Eğitim yapısı itibari ile öncelikle ekipte arzu ve isteğin yaratılması, başarıya olan motivasyonun temini, ardından bilginin ve tekniklerin verilmesi, sonrasında bilginin test edilmesi ve sonunda yinelenerek içselleştirilmesinin sağlanması için, uzmanlar tarafından kurgulanmış özel bir program,

Katılımcı “Feedback” leri: Eğitim içerisinde katılımcıların şirket ve ürünler ile ilgili özel yöntemler ile geri dönüşlerin alınması ve eğitim sonrasında bu geri dönüşlerin şirket yönetimine raporlanması bölgeler arası oluşan farklar ve alınan bilgiler üzerinden uzman yorumları,

 

ACTIVE ROLE-PLAY® (Registered by CODE): UYGULAMA VIDEO ÇEKİMİ VE KARE KARE ROLE PLAY ANALİZİ: Eğitim Öncesi Active Role Play Örnek Satış Görüşmeleri – Eğitim Süreci – Eğitim Süreci Sonunda Eğitimde Öğrenilenler İle Role Play Videoları Üzerinde Konu Başlığı Bazında Tek Tek Değerlendirme. (Basit Eğitimlerde Sadece Maalesef Zaman Geçirmek İçin Yapılan Sıradan Role Play Uygulamalarından Çok Daha Öte Bir Deneyim.)

Özel Akılda Kalıcılık Garantisi: Eğitim içerisinde özel hafıza teknikleri kullanılarak eğitimin tamamının katılımcılar tarafından özümsenmesinin sağlanması,

Sertifikasyon: Eğitim sonunda katılımcıların sertifikasyon ile ödüllendirme mekanizması,

Güncel İçerik: Code Eğitimleri içeriği güncelleme periyodu 7 gündür.  Dünya üzerindeki son satış mühendisliği teknikleri yöntemleri ve içerikleri her hafta güncellenmektedir. Böylece eğitimlerimizde katılımcılara verilebilecek en mükemmel ve güncel bilgi taze olarak verilmektedir. (Code, Satış Eğitim, Satış Geliştirme, Teknik, Yöntem ve Uygulamalarını  3 ayrı dilde Google Alerts ile günlük olarak takip eder dünya üzerinde bu kelimeler ile ilgili yayınlanan her içerik,  uzman ekibimiz tarafından incelenir kayda değer bulunur ise eğitimlerimiz içerisinde o konu mutlaka yer alır.)

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Satış Eğitimi : CODE İleri Düzey İletişim ve Müzakere Eğitimi (Pazarlık Gücü)

Satış Eğitimi : CODE İleri Düzey İletişim ve Müzakere Eğitimi (Pazarlık Gücü)   CODE İleri Düzey İletişim ve ...

CODE Profesyonel Müşteri Servisi (Perakende Mağazacılık)

Satış Eğitimi : CODE Profesyonel Müşteri Servisi (Perakende Mağazacılık) CODE Profesyonel Müşteri Servisi Eğitimi, Kurumların Yüz binlerce dolar ...

Satış Eğitimi : CODE Profesyonel Satış Eğitimi (Hizmet Satışı)

Satış Eğitimi : CODE Profesyonel Satış Eğitimi (Hizmet Satışı) CODE Profesyonel Satış Eğitimi Özellikle kurumlar ve son kullanıcılara ...

Satış Eğitimi: CODE Profesyonel Satış Eğitimi (Ticari Ürün Satışı)

Satış Eğitimi Ticari Ürün Satışı. CODE Profesyonel Satış Eğitimi Özellikleri :  B2B ve B2C Ticari Ürün ...

Forbes Satışın Doktorları

Satışın Doktoru Oldular Son Beş Yılda Türkiye’de 1000 Şirketin Kronik Satış Problemlerine İlaç oldular. Ama Hala ...