Satış Eğitimi CODE Satış Senaryoları Uygulamalı.

Satış Eğitimi COD(Satış Senaryoları Uygulamalı. Gerçek Satış Deneyimleri)

Satış Ekibiniz İçin Türkiye’nin 1 Numaralı Satış Eğitimi. 

Yeni Nesil Satış Tekniklerini, Sadece Size Özel Bir Satış Eğitimi İçerisine Formüle Ediyoruz. Ekibinize Anlatıyor ve Uygulatıyoruz.(Bütün Örnekler ve Uygulamalar Şirketiniz Özelinde, Sizin Satış Eğitiminiz.)

Satış Eğitimi Konsepti: Sektörünüze, Müşterilerinize, Ürün ve Hizmetlerinize özel, WorkShoplar şeklinde, yerinizde veya CODE Satış Akademisin‘de verilecek olan satış geliştirme eğitimleri ile satış ekibinizin çok daha etkin olmasını hemen şimdi sağlayabilirsiniz.

 

Profesyonel CODE Satış Eğitimleri satışlarınızı arttırır. Şirketinize yeni kaynaklar sağlar. (24 Ana Sektör 615 Kurum 35 Bin Katılımcı Tecrübesi)

Eğitimde Hikayeler Değil, Gerçekleri Dinleyin.

Satış Eğitimlerimiz Size Özel Kurgulanır.  Ekibinizin en tecrübelisinden en yenisine kadar, satış ekiplerini çok iyi anlıyor ve yepyeni yaklaşımları paylaşıyoruz.

CODE Satış Eğitimleri Satışı Hacmini ve Kalitesini Geliştirir.

Şimdi size özel bir teklif talebi yapın. Bizden eğitim almıyor olsanız bile, Türkiye’nin en etkin kurumsal satış eğitiminin tüm detaylarını hemen görün. Hızlı Teklif Talep Formu

Kurumsal Satış Eğitimleri İçin En Doğru Yerdesiniz. Ayrıca Bireysel Satış Eğitimleri İçin CODE Satış Akademisi‘ni de ziyaret edebilirsiniz.

 

CODE Satış Eğitimleri asla fıkralar içermez. Zaman doldurucu ajitasyon hikayeler barındırmaz. Müşteri karşısında her gün yaşanan satış kapatma ile kaçırma arasındaki ince çizgide fark yaratacak gerçekleri detaylı şekilde inceler, ekibe hemen uygulatır ve ekip tarafından içselleştirilerek günlük davranış biçimi haline getirilmesini sağlar.

Neden Satış Eğitimi ? : “Satış Eğitimleri maliyet değil, efektif bir yatırımdır. Şirketler için en büyük maliyet;Profesyonel Satış Eğitimi almamış bir ekibe satış görüşmesi yaptırmaktır.” A.Bahadır Yener (CODSatış Mühendisliği Limited Managing Partner)

CODE Satış Eğitimi Hakkında 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Satış Eğitimi : CODE İleri Düzey İletişim ve Müzakere Eğitimi (Pazarlık Gücü)

Satış Eğitimi : CODE İleri Düzey İletişim ve Müzakere Eğitimi (Pazarlık Gücü)   CODE İleri Düzey İletişim ve ...

CODE Profesyonel Müşteri Servisi (Perakende Mağazacılık)

Satış Eğitimi : CODE Profesyonel Müşteri Servisi (Perakende Mağazacılık) CODE Profesyonel Müşteri Servisi Eğitimi, Kurumların Yüz binlerce dolar ...

Satış Eğitimi : CODE Profesyonel Satış Eğitimi (Hizmet Satışı)

Satış Eğitimi : CODE Profesyonel Satış Eğitimi (Hizmet Satışı) CODE Profesyonel Satış Eğitimi Özellikle kurumlar ve son kullanıcılara ...

Satış Eğitimi: CODE Profesyonel Satış Eğitimi (Ticari Ürün Satışı)

Satış Eğitimi Ticari Ürün Satışı. CODE Profesyonel Satış Eğitimi Özellikleri :  B2B ve B2C Ticari Ürün ...

Forbes Satışın Doktorları

Satışın Doktoru Oldular Son Beş Yılda Türkiye’de 1000 Şirketin Kronik Satış Problemlerine İlaç oldular. Ama Hala ...